Doprava a platba

Zboží Vám doručí firma GEIS přímo domů!
následující pracovní den, po odeslání balíku.

Doprava Česká republika Zdarma !
Doprava Slovenská republika 135Kč = cca 5€

Platba při převzetí na dobírku:

Při doručení Vaší objednávky zaplatíte hotově doručovateli - Kurýr GEIS.
Na Slovensku zaplatíte hotově doručovateli - Kurýr GLS v €

Termín doručení:

Doručení následující pracovní den, po odeslání balíku.

Doručení:

Doručení v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání.

Velmi důležité:

V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Buďte, prosím, připraveni na dodací adrese převzít zboží, dopravce nemůže čekat.

Kdy dorazí můj balíček?

Informováni budete automaticky generovaným emailem, který bude obsahovat odkaz na on-line vyhledávací formulář firmy GEIS a číslo Vaší zásilky. Zde po vložení čísla balíku můžete sledovat, kde se Váš balíček aktuálně nachází a kontrolovat přesný den doručení.

Doručení zásilky:

Kurýři GEIS rozváží zásilky následující pracovní den po vyzvednutí balíku a doručují při normálních přepravních lhůtách do 17 hodin. Balíky je možno předat také osobám, u nichž lze za daných okolností předpokládat, že jsou k převzetí balíků oprávněny. K nim patří zejména osoby nacházející se v objektu adresáta.

Postupy GEIS při neúspěšném doručení zásilky:

- V případě dovolené klienta, GEIS balík uloží na příslušné depo po dobu maximálně 10 pracovních dnů a provede ještě druhý pokus o doručení
- V případě, že kurýr adresáta nezastihne, zanechá mu oznamovací lístek. Povinností adresáta je do 5 dnů se ozvat na uvedené telefonní číslo depa GEIS (případně i k nám na 724 503 209). Pokud tak neučiníte, balík se vrací zpět odesílateli.
- Nelze-li adresáta zastihnout na dodací adrese a není-li možné zanechat mu oznamovací lístek, pokusí se kurýr GEIS o opakované doručení následující pracovní den.
- V případě odmítnutí balíku bude zásilka vracena zpět odesílateli. Pozor, jestliže nebudete mít dostatečnou hotovost pro přijmutí a zaplacení zásilky, bude to považováno za odmítnutí převzetí balíku. Opět je třeba ozvat se na GEIS nebo 
k nám na 724 503 209

Nejlepší cestou je sledovat svou zásilku prostřednictvím on-line vyhledávání. Máte tak přesný přehled, co se s Vaší zásilkou děje. Zároveň budete informováni, který den je zásilka rozvážena na doručení. Tento jednoduchý přehled je naší i Vaší zárukou kontroly včasného doručení balíku.

POZOR!

Důležité je informovat nás nebo GEIS v případě, že balíček je delší dobu od expedice stále nedoručen. Tímto předejdete vrácení zásilky zpět odesílateli a úměrnému prodloužení dodací lhůty.

Převzetí zásilky:

Povinností zákazníka je již odeslanou zásilku (zboží objednané mailem, telefonicky apod.) převzít. Objednávky jsou závazné ve smyslu zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, § 544 - 545 a § 614. Jestliže zákazník odmítne vyexpedovanou zásilku po pokusu kurýra o doručení přijmout, bezdůvodně tak způsobí prodávajícímu škodu. Zákazník je povinen náklady vzniklé takovým jednáním uhradit. Jedná se zejména o tyto náklady: doprava zboží, balné a práce s tímto spojená.

Doporučujeme zákazníkům při přebírání balíku zásilku pečlivě zkontrolovat, zda nejeví žádné známky mechanického poškození vlivem dopravy. Obal musí být neporušený a v odpovídajícím stavu. Svým podpisem dodávkového listu či jiného dokumentu kurýrní firmy stvrzujete, že jste přebrali mechanicky nepoškozenou zásilku. Jestliže zjistíte případné známky poškození, na místě se obraťte na kurýra s žádostí o sepsání škodového zápisu. Bez škodového zápisu nelze reklamovat vady způsobené přepravou zboží! Poškozenou zásilku nepřebírejte. Tuto skutečnost nám poté prosím neprodleně sdělte. Upozorňujeme zákazníky, aby tento postup dodržovali, neboť na pozdější reklamace vad zásilky způsobených dopravou nemusí být brán zřetel. Poučte o svých právech tedy i osoby, které mohou zásilku převzít mimo vás.

Pokud si v průběhu nákupu nebudete vědět s čímkoliv rady, kontaktujte nás Tel. 724 503 209